minulý zápas:

TJ FK HÁJ VE SLEZSKU

0 - 3

FC DOLNÍ BENEŠOV

ZRUŠENO

FK SK POLANKA

16:30

FC DOLNÍ BENEŠOV

tréninkový plán:

A TÝM

PO, ÚT, ST, PÁ
16:30

Dorost

Krajská soutež skupiny A - podzimní část ročníku 2020/2021

2.

NE

16.8.

10:15

Hlučín B – Dolní Benešov

3.

NE

23.8.

14:45

Dolní Benešov – Václavovice

5.

NE

6.9.

14:00

Velká Polom – Dolní Benešov

6.

NE

13.9.

15:00

Heřmanice – Dolní Benešov

7.

SO

19.9.

10:45

Světlá Hora – Dolní Benešov

8.

NE

27.9.

13:45

Dolní Benešov – Dolní Lhota

9.

SO

3.10.

10:00

Vítkov – Dolní Benešov

4.

ÚT

6.10.

15:30

Ostrava Jih – Dolní Benešov

10.

NE

11.10.

13:30

Svinov – Dolní Benešov

11.

NE

18.10.

12:45

Kobeřice – Dolní Benešov

12.

NE

25.10.

11:45

Dolní Benešov – SO Bruntál

13.

NE

1.11.

10:00

Brušperk – Dolní Benešov

1.

NE

8.11.

11:45

Dolní Benešov -Polanka

Starší žáci

Krajská soutěž starších a mladších žáků - podzimní část 2020/2021

3.

ČT

3.9.

17:00

Město Albrechtice – Dolní Benešov

15:30

volno

5.

NE

6.9.

9:00

Dolní Benešov – Kobeřice

10:45

6.

SO

12.9.

10:00

SO Bruntál – Dolní Benešov

11:45

7.

NE

20.9.

9:00

Dolní Benešov – Krásné Loučky

10:45

1.

ST

30.9.

17:00

Kravaře – Dolní Benešov

15:30

9.

NE

4.10.

9:00

Dolní Benešov – Kylešovice

10:45

10

NE

11.10.

9:00

Vítkov – Dolní Benešov

10:45

8.

ČT

15.10.

17:30

Hlučín – Dolní Benešov

16:00

11.

NE

18.10.

9:00

Dolní Benešov – Velká Polom

10:45

2.

NE

25.10.

9:00

Dolní Benešov – Břidličná

10:45

MINI žáci 1+5

Okresní soutěž mini žáků 1+5 - podzimní část 2020/2021

4.

ST

2.9.

17:00

Kozmice – Dolní Benešov

5.

ST

9.9.

17:00

Dolní Benešov – Píšť

6.

ST

16.9.

16:30

Dolní Benešov – Háj ve Slezsku

7.

ÚT

22.9.

16:30

Vítkovice –  Dolní Benešov

8.

ST

30.9.

16:30

Dolní Benešov – Baník Ostrava

9.

SO

3.10.

10:00

Darkovice – Dolní Benešov

1.

ST

14:10

15:30

Dolní Benešov – Hať

2.

SO

17.10.

10:00

Šilheřovice – Dolní Benešov

3.

ST

28.10.

14:30

Dolní Benešov – Darkovičky

MINI žáci 1+4

Okresní soutěž mini žáků 1+4 - podzimní část 2020/2021

5.

PO

7.9.

17:00

Dolní Benešov – Baník Ostrava B

6.

PO

14.9.

16:30

Dolní Benešov – Bolatice

7.

ÚT

22.9.

16:30

Štěpánkovice – Dolní Benešov

8.

ST

30.9.

16:30

Dolní Benešov – Vřesina

9.

ST

7.10.

16:00

Kravaře – Dolní Benešov

1.

PO

12.10.

15:30

Dolní Benešov – Hlučín A

4.

ČT

15.10.

15:30

Kobeřice – Dolní Benešov

2.

ÚT

20.10.

15:30

Hlučín B – Dolní Benešov

3.

PO

26.10.

14:30

Dolní Benešov – Baník Ostrava B