minulý zápas:

FK FRÝDEK-MÍSTEK

2 - 1

FC DOLNÍ BENEŠOV

PŘÍPAVNÉ UTKÁNÍ
ZIMA 2022


MFK KARVINÁ B
-
FC DOLNÍ BENEŠOV

SOBOTA 22. 1. 2022 12:00
UT MĚSTSKÝ STADION

tréninkový plán:

A TÝM

PO, ÚT, ST, PÁ
16:30

V Benešově budou vysazeny nové stromy. Zapojte se také vy!

V Benešově budou vysazeny nové stromy. Zapojte se také vy!

Dolní Benešov – FC Dolní Benešov získal dotaci na výsadbu nových stromů. Ty nahradí stromy zničené vichřicí, jež se naším městem prohnala v noci z 28. na 29. června 2020.

Jak si jistě dobře pamatujete, na konci června 2020 se částí našeho města prohnala vichřice, která za sebou nechala velké škody. Živel totálně zničil dřevěné stánky, hliníkové branky, billboardy, poničil střechu tělocvičny, haly  a sportovním zázemí volejbalu a tenisu. Poškodil také automobil sloužící například pro přepravu dětí na zápasy a v neposlední řadě vyvrátil také celou řadu vzrostlých stromů.

Z toho důvodu se klub rozhodl, že se pokusí zajistit obnovu těchto stromů. Proto FC Dolní Benešov úspěšně zažádal o dotaci týkající se výsadby stromů nových. Díky tomu tak bude na „Korei“ vysazeno celkem 25 nových stromů. „Jsme rádi, že tímto způsobem můžeme přispět k obnově škod po červnové vichřici. Rádi bychom do vysazování stromů zapojili všechny členy našeho klubu, již od těch nejmenších. Zároveň věříme, že se zapojí i široká veřejnost. Vzhledem k tomu, že chceme do této akce zapojit co nejvíce lidí, budeme výsadbu realizovat, jakmile dojde k rozvolnění vládních opatření. S největší pravděpodobností by se pak samotná akce měla realizovat na konci března.“ uvádí Machovský.

Společně s tímto projektem se pak klub rozhodl uspořádat také veřejnou sbírku, která pokryje zbylé náklady spojené s výsadbou. Zůstatek pak bude použit na akontaci devítimístného automobilu, který by měl nahradit ten stávající, jenž byl vichřicí značně poškozen. Pro účely této sbírky pak byl zřízen transparentní účet. Celou akci tak můžete podpořit zasláním příspěvku na tento bankovní účet: 2901833359 / 2010. Veškerý pohyb na účtu můžete sledovat pod tímto odkazem. Odkaz na něj najdete zde:

Sbírka bude probíhat od 17. 2. 2021 do 17. 3. 2021. V případě nepříznivé epidemiologické situace bude sbírka prodloužena. O veškerých detailech budeme pravidelně informovat.

Další příspěvky:

PF 2022

Vážení přátelé,  rádi bychom Vám popřáli krásné a veselé Vánoce s těmi nejbližšími a do Nového roku 2022 štěstí, pevné zdraví a hodně radosti. FC

Číst více