A TÝM

PO, ÚT, ST, PÁ
16:30

Benešov přejel Krnov. Střeleckým manévrům velel kanonýr Býma!

Bronzový celek Krajského přeboru MS KFS minulého ročníku byl dalším soupeřem domácích v přípravném zápase na nový ročník MSFL.

Od úvodních minut se hosté nestačili divit jakou útočnou lavinu zažili v průběhu celého prvního poločasu. Už v 8. minutě poslal Býma do šance Mlýnka a ten se jako první zapsal do střelecké listiny – 1:0. O druhý gól úvodního střelce zápasu připravil praporek asistenta rozhodčího v 17. minutě. Ve 20. minutě začalo galapředstavení kanonýra Býmy. Rubý dlouhým pasem našel nabíhajícího Sobka a po jeho centru zvýšil Býma stav zápasu na – 2:0. Hosté ještě nestačili zformovat své řady, když se na ně valila další gólová pohroma. Ve 22. minutě založil Massaniec bleskový brejk, Pecuch poslal padáček na přední tyč a Býma dorážkou zvýšil stav utkání na – 3:0. Krnovští se marně snažili zastavit útočnou lavinu domácích. Ve 25. minutě si dlouhý pas Rubého přes celou šířku hřiště našel Massiance a ten své nevídané sólo zakončil chladnokrevným blafákem – 4:0! Blízko dalším gólům byli domácí v následujících minutách. Ve 33. minutě trefil Rubý po nadýchaném centru Sobka jenom tělo padajícího gólmana Řeháčka. Ve 38. minutě rozehráli parádní akci Rončka s Karčmářem, jeho dělovku stačil Řeháček vyrazit na rohový kop. O minutu později si pohráli s obranou hostů Rubý se Sobkem který „nabil“ Býmovi a na ukazateli svítil stav – 5:0! Hosté se do své první šance dostali ve 42. minutě, o gólovou radost však Saba připravil skvělým zákrokem domácí gólman Baránek. Gólovou smršť domácích prvního poločasu pak přinesla 44. minuta hry. Mlýnek zakončil svůj únik střelou, brankář ji stačil vyrazit, ale proti dorážce Pecucha už byl bezmocný – 6:0!!!

Trenéři poslali do 2. poločasu další hráče, hra se postupně vyrovnala, ale úvod byl znovu v režii domácích. Ve 49. minutě skončila útočná akce domácích po zákroku gólmana Řeháčka rohovým kopem. Ten rozehrál Rubý brilantně a hlavička Býmy tentokrát nebyla pro hosty šťastným číslem – 7:0!!! Střelecké manévry tímto zásahem skončily. V dalších minutách pak diváky potěšily jenom tyto akce. V 52. minutě minula střela Rubého z přímého kopu jenom o „chlup“ pravou šibenici branky hostů. V 67. minutě se z gólu radovali i hosté, po centru Hrubého trefil cíl Holčák – 7:1. Stejný hráč byl blízko druhému gólu v 70. minutě, jeho dělovka těsně minula levou šibenici. V 74. minutě trefil Býma po akci Rončky jenom dobře postaveného brankáře hostů. Řeháček se vyznamenal i v 76.minutě, když skvělým zákrokem připravil o gólovou radost Karčmáře po jeho nevídané dělovce. Z protiútoku se zaskvěl i brankář domácích Baránek, který si poradil s bleskovým brejkem Holčáka s Hrubým. Na výsledku se už nic nezměnilo ani po akcích Rončky s Mlýnkem v 81. minutě a v poslední 90. minutě po akci hostujících Hrubého s Rysem.  K dalšímu utkání jedou hráči Dolního Benešova v sobotu 17. července do Hranic a pak už k utkání předkola MOL CUPU v neděli 25. července do Polanky.

Sestava FC Dolní Benešov: Baránek, Massaniec, Kubík, Moravec, Rončka, Karčmář, Pecuch, Rubý, Mlýnek, Býma, Sobek – střídali Halfar, Paluch

Sestava FK Krnov: Řeháček, Zavadil, Holčák, Sabo, Carbol, Koval, Rys, Havlas, Tümmler, Mlčoušek, Kolbasa, Hrubý, Teichman, Holec

Utkání rozhodovali: Bebenek, Kaloč, Swed